Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merModernt tyghem barstol för café/bar/kök Modernt tyghem barstol ger en avslappnad plats för din köksö eller hemmabarområde. Dess design är enkel men ändå elegant, med en strömlinjeformad hinkstol och ett något sluttande öppet ryggstöd, vilket säkerställer komfort medan du njuter av ditt kaffe eller sent på kvällen. Sätet stöds ordentligt på en rundad bas, som inte bara förbättrar stolens stabilitet utan också ger en touch av modern stil till ditt hemrum. Lägg till modeelement i vardagsrummet, lämpligt för kaféer och barer.
Begär offert
Produktbeskrivning
Produktstorlek
Tillämpningsscenarier
Företagsprofil
| Artikelnr | DM6015 |
| Beskrivning | Modern tygbarstol |
| Dimensionera | W43*D43*H81-111CM |
| Rygg | 30 cm |
| Förpackning | 2 st/ctn |
| Viktkapacitet | 150 kg |
| Produktvård | Vakuum med en mjuk borstfäste för torra röror och damm |
| Garanti | 2 år |
| Material | Linne, 330 mm svart gaslyft, 380 mm svart bas |
| Färg | Finns för valfri färg |
| Moq | 50st per färg |
Kontakta oss för mer information
Om du behöver något är du välkommen att kontakta oss!
Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merGrunden för importsäkerhet: strukturella integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : För den nordamerikanska marknaden är BIFMA X5.1 och X5.4 guldstand...
lär dig merPrioritera "Visuell lätthet" och Footprint Efficiency Smala profiler och öppna vävar : I trånga utrymmen kan skrymmande möbler få en balkong att kännas trång. Leta efter fritidslivstolar med ...
lär dig mer







