Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merLiftjusterbar svart tyg svivelbarstol-en bra kombination av stil och funktion. Dessa barstolar har en robust 410mm -bas, som är mycket större och mer stabil än traditionella baser. Denna förbättrade stabilitet säkerställer att avföringen förblir säkert på plats även med utökad användning. Lyft justerbart svart tyg svivelbarstol är utformad för att möjliggöra jämn höjdjustering, vilket gör det lättare att passa in i olika utrymmen, vare sig det är smalt eller rymligt. Deras svarta tyginredning ger en elegant, modern känsla, medan svängbar mekanismen förbättrar manövrerbarheten. Peatal för långa perioder med sittande, dessa avföringar erbjuder god komfort utan att offra stil. Oavsett om det används för en hemmabar, köksö eller kommersiell miljö, kombinerar lyftjusterbart svarta tygstångstolar skönhet med funktionalitet.
Begär offert
Produktbeskrivning
Produktstorlek
Tillämpningsscenarier
Företagsprofil
| Artikelnr | DM6016 |
| Beskrivning | Svart tyg svängbar barstolar |
| Dimensionera | W41.5*D40*H88-109CM |
| Rygg | 30,5 cm |
| Förpackning | 2 st/ctn |
| Viktkapacitet | 150 kg |
| Produktvård | Vakuum med en mjuk borstfäste för torra röror och damm |
| Garanti | 2 år |
| Material | Linne, svart 330 mm gaslift, svart bas |
| Färg | Som du vill |
| Moq | 50st per färg |
Kontakta oss för mer information
Om du behöver något är du välkommen att kontakta oss!
Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merGrunden för importsäkerhet: strukturella integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : För den nordamerikanska marknaden är BIFMA X5.1 och X5.4 guldstand...
lär dig merPrioritera "Visuell lätthet" och Footprint Efficiency Smala profiler och öppna vävar : I trånga utrymmen kan skrymmande möbler få en balkong att kännas trång. Leta efter fritidslivstolar med ...
lär dig mer







