Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merLiving Room Study Chair Modern Cholair With Wheels är en hemstudieordförande som kombinerar modern estetik och praktik. Dess enkla men stilfulla design smälter perfekt in i olika moderna hemstilar. Utrustad med flexibla rullar är det lätt att flytta fritt i vardagsrummet eller studierummet, vilket ger stabilt och bekvämt stöd oavsett om du läser, arbetar eller kopplar av.
Begär offert
Produktbeskrivning
Produktstorlek
Tillämpningsscenarier
Företagsprofil
| Artikelnr | DM-3069 |
| Beskrivning | Snäll skrivstol |
| Dimension (cm) | 61*63*83-93 |
| Packning (cm) | 1 st/ctn 66*64*58 |
| Kartongdimension | Midback Vanity Chair |
| Nettovikt | 14,9 kg |
| Bruttovikt | 16,9 kg |
| Kvantitet per behållare | 278 st |
| Material | Faux läder, 100 m bensin, 280 mm bas |
| Färg | Finns för valfri färg |
Drag
• Pulverbeläggningsben, kromade ben och gyllene ben valfritt
• Stöd för metall och träram
• Mer än 15 tillgängliga färger
• Samtida och elegant design
• Lätt ren med en fuktig trasa
• Viktkapaciteten är 150 kg
• Bekväm och praktisk svängbar och flexibel höjdsäte
Fördel
• Mer professionell service inom förpacknings- och utskriftsprodukter som exporterar fält
• Bättre tillverkningsförmåga
• Olika betalningsvillkor att välja mellan: T/T, Western Union, L/C, PayPal
• Högkvalitet/säkert material/konkurrenskraftigt pris
• Små beställningar tillgängliga
• OEM -design för alla kunder
Kontakta oss för mer information
Om du behöver något är du välkommen att kontakta oss!
Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merGrunden för importsäkerhet: strukturella integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : För den nordamerikanska marknaden är BIFMA X5.1 och X5.4 guldstand...
lär dig merPrioritera "Visuell lätthet" och Footprint Efficiency Smala profiler och öppna vävar : I trånga utrymmen kan skrymmande möbler få en balkong att kännas trång. Leta efter fritidslivstolar med ...
lär dig mer







