Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merHigh Back Round Rolling Pall Swivel Home Office Chair är en kontorsstol som kombinerar komfort och funktionalitet. Tillverkad av högkvalitativt PU-läder och sammet linnet blandat tyg, det känns inte bara mjukt vid beröringen utan ger också en känsla av lyx. Dess runda design och höjdjusteringsfunktion säkerställer att användare enkelt kan anpassa sig till den bekväma sittpositionen enligt deras personliga behov. Stolens svängbara och rullande design används ofta i medicinska spa, ritningssalonger eller kontorsmassage.
Begär offert
Produktbeskrivning
Produktstorlek
Tillämpningsscenarier
Företagsprofil
| Artikelnr | DM-6004-1A |
| Beskrivning | High Back Home Office Chair |
| Dimensionera | 54*49*79-89cm |
| Förpackning | 2 st/ctn |
| Kartongdimension | 57*55*55-11 cm |
| Nettovikt | 8,3 kg |
| Bruttovikt | 9,8 kg |
| Kvantitet per behållare | 640 st/HQ |
| Pris per artikel |
|
| Material | Pu läder/sammet/linne; Svart/kromad/gyllene bas |
| Färg | Finns för valfri färg |
Kontakta oss för mer information
Om du behöver något är du välkommen att kontakta oss!
Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merGrunden för importsäkerhet: strukturella integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : För den nordamerikanska marknaden är BIFMA X5.1 och X5.4 guldstand...
lär dig merPrioritera "Visuell lätthet" och Footprint Efficiency Smala profiler och öppna vävar : I trånga utrymmen kan skrymmande möbler få en balkong att kännas trång. Leta efter fritidslivstolar med ...
lär dig mer







