Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merGrönt klädda sammetköksmatsstol med metallben, insvept i elegant grönt sammetväv, ger en touch av friskhet och natur till ditt matbord. Dess känsliga beröring och avancerade struktur kompletterar varandra, vilket gör att människor känner sig mer bekväma och varma när de äter middag. Den robusta metallbendesignen ger inte bara stabilt stöd utan visar också en modern och enkel estetisk stil.
Begär offert
Produktbeskrivning
Produktstorlek
Tillämpningsscenarier
Företagsprofil
| Artikelnr | DM-2001-3 |
| Beskrivning | Grön matstol med metallben |
| Dimension (cm) | 51*61*86 cm |
| Förpackning (cm) | 2 st/ctn |
| Kartongdimension | 52*42*52 cm |
| Nettovikt | 14,1 kg |
| Bruttovikt | 16.05 kg |
| Kvantitet per behållare | 1200st/40HQ |
| Material | Sammet, metallben |
| Färg | Finns för valfri färg |
Drag
Jämfört med möbler av andra material är den största fördelen med gröna matstolar med metallben att de kan spara utrymme och minska miljöföroreningar i rymden. Det har spiritualiteten i järnkonst, enkel och elegant och delikat hantverk. Ijärnkonst i kinesisk stil är lyxig och elegant, och mer uppmärksamhet ägnas åt integrationen av järnkonst i stil med modern kinesisk arkitektur och dekoration. Det är lätt att demontera när det inte används, tar inte utrymme och är lätt att flytta.
Kontakta oss för mer information
Om du behöver något är du välkommen att kontakta oss!
Att välja hög kvalitet matstolar i tyg är ett strategiskt interiörbeslut som prioriterar långvarig sittkomfort och akustisk dämpning. Till skillnad från hårda ytor ger stoppade matstolar överlägset ergon...
lär dig merGrunden för importsäkerhet: strukturella integritetsstandarder BIFMA (Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) : För den nordamerikanska marknaden är BIFMA X5.1 och X5.4 guldstand...
lär dig merPrioritera "Visuell lätthet" och Footprint Efficiency Smala profiler och öppna vävar : I trånga utrymmen kan skrymmande möbler få en balkong att kännas trång. Leta efter fritidslivstolar med ...
lär dig mer







